Pożegnanie przedszkola -Smerfy

DSC09494

20 czerwca w auli przedszkola odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola grupy  Smerfów. Dzieci przedstawiły program artystyczny w trzech częściach; ABSOLWENCI , MŁODSZE SMERFY i WSPÓLNIE.  Były pożegnalne  wiersze piosenki i  inscenizacje. Wszystkie dzieci dostały dyplomy i pamiątkowe zdjęcia. Absolwenci otrzymali również z rąk Pani Dyrektor nie tylko miłe słowa,ale i książkę pt. '  Dobre wychowanie " .Milą niespodzianką były wzajemne upominki dla starszych i młodszych Smerfów. Podziękowania  za owocną  współpracę z przedszkolem otrzymali również  Rodzice. W tym szczególnym dniu Rodzice absolwentów zadbali o słodki poczęstunek dla wszystkich i podziękowania dla pań . Było to popołudnie pełne ciepłych wrażeń i wzruszeń.