Festyn Rodzinny "MAMA, TATA I JA" 2018

DSC01204

W sobotę 12 maja, już tradycyjnie, odbył się Rodzinny Festyn Przedszkolny "Mama, Tata i Ja". Dzieci z wszystkich grup pokazały rodzicom swoje umiejętności taneczne i  wokalne podczas wystepów.Nie obyło sie też bez wspólnych rodzinnych zabaw. Podczas Festynu dzieci mogły malować sobie twarze, zrobić kolorowe bransoletki czy tatuaże, otrzymać wesołe baloniki czy narysować portret rodzinny. Można też było skorzystać z bibloteki i pożyczyć sobie książki z bajkami. Rodzice z kolei oprócz zabaw ze swoimi pociachami, zajadali przepyszne placki i kawę.

Słoneczna pogoda dopisała podczas całego festynu. :) Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i obsłudze przedszkola za pomoc w przygotowaniu tego przedszkolnego święta.